A A A

Pridaním inzerátu do portálu iFN.sk máte istotu, že váš inzerát si prečíta veľké množstvo ľudí. Podmienka vloženia inzerátu je vaša registrácia. Potom môžete vkladať, meniť, vymazať vami zadané ponuky. Inzeráty sú prehľadne členené do sekcií čo napomáha jednoduchej orientácii užívateľa v množstve publikovaných inzerátov. Návštevník stránky môže vyhľadávať inzeráty, ktoré ho zaujímajú pomocou výkonných nástrojov na prehľadávanie. Na inzerát možno reagovať priamo cez z inzerátu. Odkaz na zaujímavý inzerát môžeme tiež poslať svojmu priateľovi. Prevádzkovateľ projektu iFN.sk nijakým spôsobom nezodpovedá a neručí za obsah inzerátov. Vyhradzujeme si právo odstrániť inzeráty s nevhodným obsahom.

Ako pridám k inzerátu obrázok ?

Obrázok máte u seba v počítači. Po napísaní inzerátu. Sa pýtame: Pridať obrázok? Tu môžete pridať obrázok k vášmu inzerátu. Vyberte si: Ja chcem vložiť fotografiu a „odkliknite“ (stlačte). Otvorí sa stránka. Tu stlačte tlačidlo \"Prehľadávať\" a vyberte jeho umiestnenie vo vašom počítači. Potom stlačíte \"Upload-núť\" a je to tam. Obrázky môžu byť len vo formátoch GIF a JPG a nie väčšie ako 197kb!

Ako vymažem alebo upravím inzerát ?

Po prihlásení sa vám otvorí stránka a na ľavej strane je menu kde máte tieto možnosti: Nový inzerát, Edituj inzerát(y), Favorit, Zmeniť info, Zmena hesla, Odhlásiť sa. Vy si vyberiete možnosť \"Edituj inzerát(y)\". Otvorí sa stránka TVOJE INZERÁTY a tu si stlačíte to čo vlastne chcete spraviť. Inzerát (zmena textu), Obrázky (zmazať vložiť foto)|, Predané (ak ste predali) posledná možnosť Zmazať. Všetko je rýchle a pohodlné.

Mám otázku na koho sa môžem obrátiť ?

Sme tu pre vás. Všetky vaše dotazy môžete smerovať na náš kontaktný email obchodné otázky: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

O odpoveď sa postarajú naši odborníci.

Budeme Vám povďační ak dáte vedieť o inzertnej službe iFAUNA.sk prostredníctvom odkazu na Vašej stránke alebo ikony, ktorú nájdete v sekcii „OSTATNÉ“

Vaša iFN